scibiz2016 m. kovo mėnesį Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūrai (MITA) Vilniaus universitetas pateikė prašymą dėl mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros paslaugų sąrašo priemonei „Inovaciniai čekiai“ įtraukimo į duomenų bazę. Iš mūsų Fakulteto mokslininkų pateikto sąrašo MITA ekspertai patvirtino 8 paslaugas, kurias įsigydamas verslas gali pasinaudoti inovacinių čekių priemonės finansavimu. Jos pateikiamos žemiau esančioje lentelėje.

Įsigydami šias paslaugas verslo atstovai su MITA pasirašo dotacijų sutartį dėl remiamų veiklų išlaidų dalies kompensavimo. Inovacinių čekių priemonės tikslas – skatinti verslą ir mokslą užmegzti pirminius kontaktus, tęsti bendradarbiaujant jau pradėtas vykdyti mokslinių tyrimų ir (ar) eksperimentinės plėtros (MTEP) veiklas, skatinti įmones aktyviau vykdyti inovacinę veiklą bei pasinaudoti bendradarbiavimo teikiamomis galimybėmis. Šiuo metu vyksta antras kvietimas teikti paraiškas.

Detali informacija apie paraiškų teikimą ir reikalavimai projektams bei pareiškėjams pateikti MITA puslapyje.

Teikimas vyksta iki 2017 m. spalio 19 d. 16 val.

Filosofijos fakulteto mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros paslaugų už inovacinius čekius sąrašas

Pasl.
Nr.

Kryptis  Prioritetas Paslaugos tipas  Paslauga Kontaktai