SHARE LietuvaFSFGMF

projektaiHUMRE – tinklinė žmogaus gerovės ir raidos mokslinių tyrimų infrastruktūra (angl. Human well-being and development), kurios tikslas yra sudaryti sąlygas atlikti kokybiškus multidisciplininius nacionalinius ir tarptautinius žmogaus gerovės ir raidos tyrimus, užtikrinant prieigą prie mokslinių duomenų, įrangos, instrumentų bei mokslinių ir technologinių paslaugų I ir II pakopos studentams, doktorantams, tyrėjams bei mokslininkams, kartu keliant mokslinės bendruomenės kompetencijas tyrimų srityje.

mokslasHUMRE susideda iš dviejų dalių:
I. Multidisciplininiai sveikatos, senėjimo ir išėjimo į pensiją moksliniai tyrimai bei prieiga prie tyrimų duomenų bazės (SHARE Lietuva projektas);
II. Materialinė mokslinių išteklių bazė – prieiga prie žmogaus gerovei ir raidai tyrinėti bei elgesiui ir funkcionalumui įvertinti skirtos socialinių ir biomedicinos mokslų srities įrangos ir priemonių (instrumentų, mokslinių tyrimų duomenų, žinių šaltinių ir pan.) – bei paslaugos.


Infrastruktūrą sukūrė ir jos veiklas koordinuoja Vilniaus universiteto Filosofijos ir Gamtos mokslų fakultetai.

Lietuvos mokslo tarybos sprendimu (2014 m. liepos 7 d., Nr. VIII-22) infrastruktūra įtraukta į atnaujintą Lietuvos mokslinių tyrimų infrastruktūrų kelrodžio projektų sąrašą.

HUMRE MTI Kelrodis

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos